Największy filmowy hit 2020roku

Czy wiesz jaki film był najbardziej oczekiwany w tym roku? Kontynuacja największego hitu 2019 roku czyli After. Druga część jest jeszcze bardziej bogata w akcje niż pierwsza. Bardziej trzyma w napięciu i spełnia oczekiwania fanów. Jeśli o mnie chodzi nie mogłam się doczekać tego filmu online jednak do dziś nie jest on dostępny. Brałam pod uwagę takie serwisy jak CDA, CHILLi i Netflix. Sytuacja w kraju nie ułatwia nam sytuacji i na razie nie możemy udać się do kina żeby obejrzeć film. Jestem jednak pewna, że kiedy w końcu After We Collided zostanie udostępniony online będzie miał ogromne zainteresowanie. Dla tych którzy nie oglądali pierwszej części opiszę ją w skrócie.
Tessa Yang młoda kobieta wyrusza w świat dorosłości wstępując do Collegu i poznaje swoją pierwszą, największą miłość. Jej życie kiedy poznała Hardina Scotta zmieniło się nie do poznania. Ten charyzmatyczny lecz niedostępny chłopak zabrał ją w podróż w dorosłość, pełną łez, szczęścia, miłości, ale także przemocy i kłótni. Nauczył ją, że niezależnie z czego są stworzone dusze ich są takie same. Wzruszająca historia miłosna z problemami, traumą z dzieciństwa opowie Ci jak trudno zostawić za sobą brutalną przeszłość której świadkiem było dziecko. Polecam wszystkim fanom Pięćdziesiąt Twarzy Greya ale nie tylko. Choć wydawać się może, że te historie są podobne to jednak Hardin nie ma w sobie sadystycznych zapędów i rani Tessę tylko słowami a nie brutalnością jaką można spotkać u Greya. Ja sama pokochałam Hardina ponieważ widziałam głębiej niż to, co pokazywał na zewnątrz, widziałam jak bardzo jest skrzywdzony i nieszczęśliwy, ale zasługuje na miłość. Wszystkie krzywdy jakie wyrządził innym miały swój początek w jego przeszłości kiedy brutalnie zabrano mu dzieciństwo i beztroskę, kiedy jako mały chłopiec musiał stać się mężczyzną.

Ta historia to było zderzenie dwóch światów. Pełnej wiary, nieśmiałej Tessy i Hardina, niedostępnego i często nieprzyjemnego chłopaka z tatuażami na ciele, które miały odstraszać od niego ludzi. Zupełnie inni a jednak tacy sami.

Filmy w których zakończenie wbija w fotel

Ona chodziła w workowatych sukienkach, zakrywając swoje kobiece kształty i była całkowicie nie w typie Hardina. Lubił dziewczyny imprezowe, często na jedną noc. Nie interesował się nimi i ich uczuciami. Liczyła się tylko zabawa, alkohol i często narkotyki. Tessa zmieniła go w chłopaka, który kochał, dbał, troszczył się. W chłopaka który chodzi na randki, spotyka się z jedną kobietą i tylko z nią śpi. Przy niej nauczył się pokazywać emocje a nawet płakać, otworzył się na ludzi i pogodził z rodziną. Dzięki niej mury otaczające Hardina runęły. Ta historia jest wciągająca i porywająca. Kiedy zaczynasz oglądać nie możesz się oderwać. Aż trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się od kłamstwa.

Druga część to więcej scen dla osób pełnoletnich, więcej kłótni i w końcu Tessa pokaże pazury. Możemy zobaczyć jej pierwsza walkę z inną dziewczyną, jak broni swoich racji i Hardina. To właśnie do niego ucieknie od mamy mimo, że nie będą już w związku. Kiedy pozna jego mamę od razu staną się przyjaciółkami. Nie możesz tego przegapić ! Przypomnę Wam jeszcze, że seria After to adaptacja książek Anny Todd o tym samym tytule. Jeśli lubicie czytać polecam Wam wszystkie części, każda jest podobna ale coraz bardziej wciągająca. W trzeciej części poznamy dramat Tessy czyli jak niebezpieczna jest dla niej miłość do Hardina. Będą rozstania i powroty, łzy szczęścia i rozpaczy. Duża dawka dobrego humoru i miłości. Nie zdradzę zakończenia ale cieszę się, że seria książek skończyła się tak jak chciałam.
Kto jeszcze czeka na After We Collided?