5 najlepszych filmów na Netflixie o samochodach

Większość osób, które siedzą, w domu chcą, oglądać coś ciekawego. Ciekawym pomysłem jest Netflix i jego oferta mnóstwa seriali, jak i filmów, ale rodzi się tu kolejne pytanie. Jakie firmy są najlepsze na Netflixie. Właśnie dziś zostanie zaprezentowana lista 5 najlepszych filmów na Netflixie o samochodach. Owe TOP5 zawiera najlepsze serie i filmy, które zostały zaliczone przez założycieli Netflix i osoby dające opinie na tym portalu.

5 miejsce. Seria bardzo znana „Szybcy i Wściekli”

Tej serii raczej już nikomu nie musimy przedstawić, dobrze znana sceneria jak i sam film. Film z gatunku akcji zmienił tok myślenia o tuningu samochodów. Można śmiało rzec, że jest to trend, w którym możemy ujrzeć takie samochody jak Honda Civic czy też znany każdemu Volkswagen Jeta.

4 miejsce. Kolejny film bardzo znany i lubiany to „Baby Driver”

Jest, to film o szybkich jazdach samochodem a jego historia opowiada, o młodocianym kierowcy ze znanego czerwonego Subaru. Dynamiczna akcja pościgi i kultowe samochody. Wszystko dla fana motoryzacji.

3 miejsce. „Jazda o życie” film dokumentalny.

Jeden z tych filmów, do których warto, wrócić jest, on traktowany jako film dokumentalny, gdzie urywa skrawek historii o szybkich jazdach samochodem. Napięta mocno atmosfera jest też pełno niespodzianek i znany nam tuning samochodów, co więcej, chcieć od życia.

2 miejsce. „Bullit” Film pełny akcji.

Znany film, w którym został przedstawiony prawdziwy Mustang GT. Niedawno został on sprzedany właśnie z tego kultowego filmu. Chrapka dla osób lubiących motoryzacje szybkie samochody i tuningi.

1 miejsce. „Mad Max: Na drodze gniewu”

Jest to film przedstawiający przyszłość i klimat postapokalipstycznej pustyni, ciekawe połączenie samochodów tuningu i pełnej wrażeń akcji. Nie wiele filmów powstało właśnie, które zapewniają wszystkie te warianty.

Więcej ciekawych propozycji na filmowe wieczory znajdziesz również w artykule na stronie ciekawa.pl.